120 SEKUND DO PEŁNI SZCZĘŚCIA

120 SEKUND  DO PEŁNI SZCZĘŚCIA

W meczu „ na szczycie” II Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy gr. A pomiędzy Silesią a Orłem padł wynik remisowy 1-1 . Zdecydowanie bardziej zadowoleni z takiego rezultatu  mogą być gospodarze tego spotkania - ekipa Silesi. To my na trudnym i specyficznym boisku ( bardzo wąskie - pole karne od lini autu oddzielały zaledwie 2 metry - tutaj każdy wyrzut autu zamieniał się w wrzutkę w pole karne ) sprawialiśmy lepsze wrażenie , często goszcząc pod bramką wrocławian. Na prowadzenie wychodzimy w 59 minucie meczu za sprawą nie kogo innego jak SZYMONA MATUSIKA , który skutecznie wykonał rzut wolny z okolicy 20 metra ( stały fragment gry podyktowany za zagranie piłki ręką przez jednego z defensorów Silesi ) . Bramkę wyrównująca tracimy na 2 minuty przed końcem gry - w zamieszaniu podbramkowym podczas wykonywania rzutu rożnego przez gospodarzy , sędzia dopatrzył się wątpliwego faulu ( cwane zachowanie jednego z napastników )  i podyktował przeciwko nam rzut karny , zamieniony chwilę później na bramkę .

Kolejne spotkanie rozegramy już za kilka dni - w sobotę o godz. 11.00 podejmować będziemy sąsiada zza miedzy - Lechię Dzierżoniów , którą poprowadzi doskonale znany w Ząbkowicach Śląskich p. Lesław Sobolewski ( były zawodnik naszego klubu ) .