3 PUNKTY W MECZU Z GWARKIEM

Kolejny komplet punktów zainkasowali nasi juniorzy młodsi. Tym razem w pokonanym polu zostawili drużynę zegarka Wałbrzych, wygrywając na trudnym terenie 6-0. Pomimo dość wysokiego wyniku brawa należą się również zawodnikom gospodarzy , którzy szczególnie w pierwszych 40 minutach napsuli nam sporo krwi. Bramki w meczu strzelali : GABRIEL SKRZYPCZAK x2 , Szymon Matusik, Michał Wrona, Stasiu Chwiła oraz Paweł „ piętaszek” Skotnicki :)

Kolejne spotkanie rozegramy w Ząbkowicach już w najbliższą sobotę, a zawita do nas drużyna Górnika Nowe Miasto Wałbrzych, z która w pierwszym spotkaniu przegraliśmy 3-2 ( wygrywając po pierwszej połowie 2-0 )... Jak będzie tym razem ? ... zapraszamy serdecznie na mecz !