KTO WYGRAŁ MECZ ? ORZEŁ ! KTO ? ORZEŁ ! KTO ? ORZEŁ ! ORZEŁ ! ORZEŁ

Bardzo dobre spotkanie rozegrali nasi zawodnicy w 2 kolejce II WOJEWÓDZKIEJ LIGI MŁODZIKA, w której za przeciwnika mieliśmy zespół ŚLĄSK WROCŁAW S.A. Pierwsze 30 minut spotkania to optyczna przewaga gospodarzy spotkania ( ŚLĄSK ) których akcje ofensywne kończyły się na ogół pozycjami spalonymi ,za co należą się ogromne słowa uznania naszym defensorom, którzy konsekwentnie skracali pole gry nie łamiąc przy tym lini obrony. Nasza drużyna w pierwszej części spotkania nastawiła  się głównie na grę z kontry i przy odrobinie szczęścia oraz precyzji mogła schodzić na przerwę prowadząc minimum 1 bramką. Tak się jednak nie stało i w pierwszych 2 kwadransach zgromadzona publika nie doczekała się bramek. Kolejna odsłona spotkania to zmiana naszego ustawienia na bardziej ofensywne czego skutkiem były dwie zdobyte przez nas bramki i dopisanie do swojego konta kolejnych 3 pkt. Pierwszą bramkę strzelił Wojciech Witkowski , który wykorzystał dośrodkowanie Szymona Matusika i głową skierował piłkę do bramki Śląska. Druga bramka była autorstwem Michała Wrony, który PRZEBIEGŁ Z PIŁKĄ PRZY NODZE PRZEZ CAŁE BOISKO a swój niebywały rajd zakończył celnym strzałem , pieczetujac tym samym nasze zwyciestwo. Nadmienić trzeba , że w momencie strzelenia 2 bramki nasi chłopcy grali w osłabieniu (9 na 8 ) , ponieważ usunięty z boiska został Wojtek Witkowski , który przerwał kontrę gospodarzy w bezpardonowy  sposób .

Ja że swojej strony dziękuję WSZYSTKIM ZAWODNIKOM za 120% zaangażowanie w mecz, za walkę o każdą piłkę oraz rozważna i odpowiedzialną grę. W sposób szczególny chciałbym wyróżnić MICHAŁA WRONĘ który był murem nie do przejścia oraz nienagannie kierował gra obronną naszego zespołu. Dla Michała i całej drużyny - CZAPKI Z GŁÓW .

Powiązana galeria: