NA ZWYCIĘSKIEJ FALI !

Ząbkowickie Orły kontynuują swoją zwycięską passę ! Tym razem pokonując 1-0 drużynę Zagłębia III Lubin . Bramkę dającą  zwycięstwo w 21 minucie meczu zdobył niezawodny w tej rundzie SZYMON MATUSIK , który strzałem głową wykończył doskonałą wrzutkę Daniela Malczyka z rzutu rożnego. Po raz kolejny bezbłędnie zagrał nasza linia defensywna , która kasowała ofensywne zapędy Lubinian już w samym zalążku.

BRAWO PANOWIE I OBY TAK DALEJ !!!

Kolejne spotkanie już w najbliższą środę - udajemy się do Wrocławia aby tam powalczyć o punkty w meczu z drugim obok nas beniaminków - UOKP SILESIA GAJ WROCŁAWSKI ! MECZ TEN ROZPOCZYNA SIĘ O GODZINIE  17.00 ! SZCZEGÓŁY WYJAZDU PODANE ZOSTANĄ NA WTORKOWYM TRENINGU !

DRUGA NASZA DRUŻYNA WYSTĘPUJĄCA W LIDZE TERENOWEJ PEWNIE POKONAŁA EKIPĘ HENRYKOWIANKI HENRYKÓW STOSUNKIEM BRAMEK 11-2. Bramki w meczu strzelali DAWID ZDROJKOWSKI X6 PAWEŁ TRUSZCZYŃSKI , KACPER MARSZAŁEK x2 , MATEUSZ BADECKI , DOMINIK ZYGMUNT ( BRAMKARZ )