TAK JEST !

UDAŁO SIĘ

! MAMY TO !

PO BARDZO UDANEJ DLA NAS RUNDZIE AWANSUJEMY DO II WOJEWÓDZKIEJ LIGI TRAMPKARZA !

Ostatnia potyczka rundy jesiennej sezonu 2017/2018 pomiędzy naszymi Orłami a zaprzyjaźnionym zespołem Nysy Kłodzko zakończyła się naszym zwycięstwem 4-0 ! Bramki w meczu strzelali MARCEL CHROBAK , MICHAŁ WRONA , bramka samobójcza , ALAN PACHOWICZ !

Na ostatnią batalię udajemy się w bardzo licznym składzie - oprócz zawodników, którzy znaleźli się poza kadrą meczową , wspierała nas liczna grupa rodziców ! Łącznie do Kłodzka z " Ząbkowic " ( czyt . Nowej Rudy , Bystrzycy Kłodzkiej itp. ) wybrało się ok 50 osób ! Dokładając do tego miejscową publikę - mecz ten, jak na swoją klasę rozgrywkową zgromadził na trybunach bardzo pokaźną liczbę widzów ( odkąd prowadzę grupy młodzieżowe - większej widowni  z pewnością nie widziałem ).

Pierwszy raz od dawien dawna do meczu podchodzimy na luzie - dużo śmiechu w podróży na mecz , żarty. Oprócz spokojnych głów , mamy także jeden ważny cel POZOSTAĆ NIEPOKONANĄ DRUŻYNĄ W LIDZE ! Jako ,że chłopcy jak i piszący te słowa poważnie podchodzą do tego co robią - pełna koncentracja i skupienie wróciło wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego.  Do meczu podchodzimy w prawie optymalnym składzie, aby skutecznie powstrzymywać ataki Nysy - znając rangę spotkania wiedzieliśmy , że Kłodczanie od początku zaatakują chcąc zdobyć bramkę - tak jak myśleliśmy tak tez się stało - Nysa od pierwszej minuty narzuciła wysokie tempo, często goszcząc w naszym polu karnym - w 3 minucie meczu powinni nawet dopiąć swego , ale w sytuacji sam na sam z Zygim , najlepszy strzelec Nysy Kamil Jelonkowski posłał piłkę obok naszej bramki . Widząc zagrożenie ze strony gospodarzy - wrzucamy 5 bieg i przejmujemy inicjatywę na boisku - wynik  w 10 minucie meczu otworzył Marcel Chrobak , który wykorzystał błąd bramkarza  lobując go z ok 25 metrów. W 16 minucie meczu wygrywaliśmy już 2-0 a bramkę zdobył Michał Wrona. 25 minuta meczu to już 3 bramkowe nasze prowadzenie - bramkę samobójczą zdobył były nasz zawodnik Michał Adamczyk. Pierwsza połowa pomimo kilku dogodnych sytuacji nie przyniosła już bramek. Na drugie 35 minut wychodzimy w całkiem odmienionym składzie , a szansę gry dostali zawodnicy rezerwowi. W tej części gry piłka tylko raz znalazła drogę do bramki a strzelcem okazał się Alan Pachowicz , który strzałem głową wykończył doskonałe zagranie Kuby Licznara.

Nasze zwycięstwo spowodowało , że do Wojewódzkiej Ligi Trampkarza oprócz naszych Orłów awansowała ekipa AKS Strzegom ! Każdy kto śledził zmagania w naszej lidze , doskonale wie , że Orzeł i AKS to dwie ekipy , które z powodzeniem walczyć będą na arenie wojewódzkiej ! My oprócz kompletu zwycięstw okazaliśmy się  najskuteczniejszą drużyną ( 51 bramek ) a zarazem najlepszymi " murarzami " - tylko 3 bramki stracone ! Minimalnie gorsi w tych statystykach okazali się zawodnicy AKS Strzegom .

PO MECZU NA NASZYCH BOHATERÓW CZEKAŁ MAŁY POCZĘSTUNEK W BARZE SPORTOWYM NA NASZYM STADIONIE . DZIEKUJEMY BARDZO RODZICOM ZA TAK MIŁE PRZYJĘCIE ! WYNIK SPORTOWY NASZEJ DRUŻYNY DOCENIŁ TAKŻE BURMISTRZ MIASTA PAN MARCIN ORZESZEK , KTÓRY NA RĘCE KAPITANA DRUŻYNY WRĘCZYŁ NAM SPRZĘT DO TRENINGU SIŁOWEGO, TAK ABYŚMY MOGLI LEPIEJ PRZYGOTOWAC SIĘ DO NADCHODZĄCEJ RUNDY WIOSENNEJ !