Nieudana wizyta w Kamieńcu

Drugi nasz sparing okazał się kompletną "klapą" - zaczynając od pogody ,  poprzez frekwencję , wydarzenia boiskowe na wyniku kończąc.

W Kamieńcu meldujemy się w 12 osobowym składzie - 3  naszych zawodników wystąpiło w meczu młodzików ( Ryba , Balu i Antek - przy okazji gratulacje z wyniku ) , kilka osób tego dnia nie mogło wstawić się na zbiórkę o czym wcześniej informowali - Wronek, Liczi , kilku zawodników leczy kontuzje - Kroczu , Zygi , Kajo , Daniel . W grupie nieobecnych był też taki "zawodnik " , który o swojej absencji nie raczył poinformować nikogo poniekąd wystawiając do wiatru swoich kolegów - Mateusz Badecki .

Mecz w Kamieńcu rozpoczynamy w mocno eksperymentalnym składzie . Już w 3 minucie kontuzji doznał Werpol i musiał zostać zmieniony ( po chwili powrócił na boisko lecz uraz uniemożliwiał mu dalszy występ  i powędrował do szatni ) ... jego zmiennik ( Wojtek Witkowski )  również nie nacieszył się  grą,  ponieważ 5 minut później również został zdjęty z boiska ( kontuzja ). Tak więc w obliczu braku rezerwowych od 10 minuty gramy 10 na 11 ...W 25 minucie proporcja  zawodników na boisku to 9 na 11 ( tym razem Paweł Mazur doznał urazu który wyeliminował go z dalszej gry ...

Pierwsza polowa kończy się wynikiem 3-0 dla gospodarzy , którzy praktycznie nie schodzili z naszej połowy . Drugie 35 minut nie mogło wyglądać inaczej jak ciągły napór kamienieckich zawodników i dzielnej walki naszych chłopców , którzy  ostatnie 20 minut grali 8 na 11 ( Mateusz Szabatowski tylko statystowal - ból w nodze ) .... mecz ostatecznie  kończy się wynikiem 4-0 co jest sprawą drugorzędną . Do ligi równe 2 tygodnie a my w drużynie mamy szpital i trzeba mieć nadzieję,  że klubowy maser Wojtek Zielonka doprowadzi chłopców do pełnej sprawności - teraz to jest sprawa priorytetową

Kończą chciałbym wyróżnić i pochylić czoła dla moich dzisiejszych bohaterów , którzy pomimo przewagi liczebnej przeciwnika pokazali charakter i wolę walki - w przerwie mogli zrezygnować z dalszej gry lecz podjęli rękawice ... Dziatczyk , Olo , Sewcio , Szabi , Adams , Xavi , Bobo , Szymek , Stasiu  - DZIĘKI ZA WALKĘ .