PODWÓJNY MARSZAŁ ZAPEWNIA ZWYCIESTWO

W mroźny , sobotni poranek rozegraliśmy mecz kontrolny z drużyną UKS Złoci Złotkowo ( woj. Wielkopolskie ) zakończony naszym zwycięstwem 2-0 . Gra Orłów pomimo niesprzyjającej temperatury i aury ( śnieg ) mogła się , szczególnie w pierwszej odsłonie meczu podobać. Kilka składnych akcji , sytuacje bramkowe , płynna wymiana podań - brakowało tylko jednego finalizacji akcji w postaci bramki . Druga połowa już bardziej chaotyczna i szarpana , ale za to efektywna - w tej części meczu KACPER MARSZAŁEK dwukrotnie pokonuje bramkarza Złotych , ustalając wynik końcowy 2-0 . Warto dodać , iż dnia dzisiejszego cały mecz rozegraliśmy w nowym ustawieniu - staramy się sprostać aktualnym trendom i także wystawiamy jedynie 3 obrońców ;) ... wyszło w miarę fajnie , z pewnością podszlifujemy taktykę na treningach i kto wie w jakim ustawieniu zaczniemy ligę Wojewódzka ....