"Ryba" na testach w MIEDZI LEGNICA

Miło mi poinformować , iż nasz zawodnik Marcel "RYBA" Kwartnik dostał zaproszenie na testy do Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica. Dla naszego etatowego napastnika rok 2017 jest swoistym spełnieniem marzeń - najpierw powołania do Kadry Dolnego Śląska , teraz zaproszenie do większego klubu - oby sytuacja Ryby była motywacją dla innych naszych zawodników !

W najbliższym czasie ( 24-25 kwiecień ) Marcel będzie przebywał na obiektach Miedzianki , gdzie od podszewki pozna funkcjonowanie klubu - treningi , bursa, obiady , dziewczyny ;-) . Jeżeli w tym okresie przekona do siebie legnickich trenerów , prawdopodobnym jest , że od nowego sezonu założy już czerwony trykot Miedzi Legnica ! Póki co  do  tego jeszcze długa i kręta droga -  na tą chwile gratulujemy i życzymy powodzenia !

P.S. Dla klubu pozbycie się Marcela będzie ogromną stratą - nikt tak jak on nie potrafi spadać z poprzeczki ;-))))))) ( wtajemniczeni wiedzą o co chodzi )