21 luty - Turniej Miast w Brzegu - AKTUALIZACJA, SKŁAD

Korzystając z zaproszenia dnia 21.02.2015 roku w 9cio osobowym składzie udamy się do Brzegu, aby tam powalczyć w TURNIEJU MIAST organizowanym przez miejscowy klub BTP STAL BRZEG. Turniej rozegrany zostanie w 2 kat. wiekowych - 2003 oraz 2005 i na zawody udamy się wraz z zespołem prowadzonym przez Trenera Krzysztofa Cupiała. Udział w turnieju potwierdziły :

1. AP ORZEŁ ZĄBKOWICE

2. PARASOL WROCŁAW

3. BTP STAL BRZEG

4. SOKÓŁ MARCINKOWICE

5. FA KĘDZIERZYN- KOŹLE

Obsada turnieju gwarantuje "nowe" emocje - z żadną z tych drużyn nie mieliśmy okazji mierzyć się wcześniej.

NA TURNIEJ POWOŁANI ZOSTAJĄ :

1. MATEUSZ BADECKI

2. WIKTOR GÓRALIK

3, KACPER WERPOLEWSKI

4. SEWERYN MOSTOWY

5. KAJETAN CHAJKO

6. SZYMON MATUSIK

7. JAKUB KROCZ

8. DANIEL MALCZYK

9. KAMIL OSTASZEWSKI

KOSZT WYJAZDU - 20 ZŁ / OSOBA ( z racji dalekiego wyjazdu wspólnie z drużyną trenera Cupiała wynajmujemy 24 osobowego busa). Na potwierdzenie obecności na turnieju czekam do zakończenia piątkowego treningu - gdy do tego czasu ktoś z powyższej listy nie potwierdzi udziału , na jego miejsce powołany zostanie inny zawodnik.

ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW - SOBOTA 21.02.2014 godz. 6.40 ORLIK STADION