NIE STRACIĆ KONTAKTU Z CZOŁÓWKĄ

Piłkarska sobota szykuje się na ząbkowickim stadionie w wykonaniu naszych zawodników . Po meczu trampkarzy , którzy swoj mecz rozegrają o godzinie 11.00 , na boisko wybiegną nasi juniorzy młodsi ( godzina 13.00). Rywalem starszej naszej ekipy będzie zespół Unii Bogaczowice, który z meczu na mecz się rozkręca, notując coraz to lepsze wyniki. My podbudowani ostatnim zwycięstwem z Bielawianką Bielawa, postaramy się udowodnić, że drużyna wróciła na właściwe tory i kryzys który nas dopadł, został już zażegnany - a najlepiej to zrobić wygrywając mecz. Spotkanie to jest o tyle ważne, że tak my, jak i Unici ( obydwie drużyny po 10 pkt ) aby nie stracić kontaktu z liderującym Górnikiem Wałbrzych - muszą zdobyć komplet punktów. Zapowiada się wiec ciekawe widowisko, na które serdecznie wszystkich zapraszamy !

POCZATEK SPOTKANIA GODZ. 13.00 !

Pewnym jest, że w meczu z Unią, nie będziemy jużmieć kłopotów kadrowych - do składu wracają m.in. Szymek oraz Wronek.

Zbiórka zawodników godz. 12.15 !

Kadra zostanie podana po piątkowym treningu !